Vacatures Breda | Werken bij Heliview Professional Marketing Services
banner-x800-m-2
banner-x800-o-2
banner-x800-a-2
banner-x800-p-klein
banner-x800-q-klein
banner-x800-i-klein
banner-x800-s-klein

Over ons

Vooruitstrevend en pragmatisch, dat kenmerkt Heliview Professional Marketing Services. Bovendien werken we continu aan ‘goed werkgeverschap’ en begrijpen we wat het inhoudt een loyale businesspartner te zijn. Daarom hebben we een duidelijke missie en visie omschreven die zowel intern als extern richtinggevend is voor onze filosofie.

VISIE

Samen staan we voor de persoonlijke ontwikkeling van ons team en plezier in het ondernemen. Vanuit deze productieve en dynamische werkomgeving kunnen wij het commercieel succes van uw onderneming garanderen.

MISSIE

We verbinden onze relaties, innoveren op het gebied van marketing en business, en leggen de nadruk op excellente kwaliteit.

ACHTERGROND – Heliview PMS is opgericht in 2009 door de huidige directeur Pim Böinck en Heliview Holding. Onze kerntaak is het leveren van kennis, vaardigheden en business contacten. Wij leveren onze klanten een waardevolle bijdrage tijdens het gehele inkoopproces; van oriëntatie tot leverancierskeuze. Dankzij onze tussenkomst zijn onze klanten verzekerd van de juiste partners en afspraken. Daarnaast richten wij ons op de potentiële klanten van onze partners. Wij leveren hen de juiste kennis en skills zodat deze organisaties hun bedrijfsprocessen kunnen optimaliseren.

ONTWIKKELING – Door middel van de trainingsprogramma’s van de PMS Academy, creëren we een werkomgeving waarin medewerkers tevreden en geïnspireerd zijn. Het streven: een cultuur waar onze mensen voldoening halen uit hun werk en gevarieerde mogelijkheden krijgen om zich verder te ontwikkelen.

ONZE COLLEGA’S TOPPERS KRACHTPATSERS SALESTIJGERS HELDEN

Monique Heeren

Monique Heeren

Round Table Producer

T 076 - 800 6071
E Monique.Heeren@heliview.nl

Lot Peeters

Lot Peeters

Manager Operations

T 076 - 800 6065
E Lot.Peeters@heliview.nl

Wouter van Tertholen

Wouter van Tertholen

Executive Sales

T 076 - 800 6027
E Wouter.van.Tertholen@heliview.nl

Tom van den Donker

Tom van den Donker

Business Development Executive

T 076 - 800 6064
E Tom.van.der.Donker@heliview.nl

Inge Vlek - de Mes

Inge Vlek - de Mes

Allround Executive Marketeer

T 076 - 800 6013
E Inge.vlek@heliview.nl

Pim Böinck

Pim Böinck

Directeur

T 076 - 800 6060
E Pim.Boinck@heliview.nl

André Jansen

André Jansen

Sales Marketeer

T 076 - 800 6008
E Andre.Jansen@heliview.nl

Fouad El Moussellek

Fouad El Moussellek

Sales Marketeer

T 076 - 800 6026
E Fouad.El.Moussellek@heliview.nl